Bekijk onze Hyves! Bekijk onze pagina op Facebook! Volg ons op Twitter! Bekijk onze video's op YouTube! Bekijk onze pagina op Linkedin! Abonneer op de nieuwsfeed!
+++ ZATERDAG 18 MEI SLOTDAG MET: GEKKE PLANKENTOERNOOI (14:00) - PANNEKOEKEN (17:00) - SLOTFEEST JEUGD (18:00) - SLOTFEEST SENIOREN (20:00) - HULDIGING KAMPIOENEN (20:30) +++ VANAF NU VRIJSPELEN OP ZONDAG VAN 14:00 TOT 17:00 +++ RENOVATIE BIJNA AFGEROND +++ EEN NIEUWE & SCHONE ZAAL... DAT WILLEN WE TOCH ALLEMAAL! +++
van Wijnen Bouw Dalfsen Stichting Intermobiel Stadskids

Ruime zege heren 1 tegen Argus

zondag, 18 maart 2012 09:22 door Han Oldenburg
Beoordeel dit artikel
(0 stemmen)

In Harkstede werd door het eerste herenteam een ruime 9-1 overwinning op hekkesluiter Argus behaald. Alleen Bas Hergelink moest eenmaal een tegenstander feliciteren.

Waar het eerste herenteam aantrad met Robertjan van der Heijden, Gerben Last en Bas Hergelink, trad de degradant uit de eredivisie aan met de jeugdige Teun Bosveld, Henk Jan Wils en Erik vd Greft.

Van de tegenstanders leverde Teun Bosveld de meeste problemen op. In de eerste wedstrijd wist RobertJan voldoende druk te zetten na een moeizame eerste game. (0-1).HenkJan Wils is een oude bekende van het team . Zijn sterke en zwakke punten ook. Daar werd door Gerben goed gebruik van gemaakt (0-2). Bas had het moeilijk tegen servicekanon Erik vd Greft, maar kreeg de service voldoende onder controle om de partij in vijf games over de streep te trekken.(0-3). Het dubbel werd een zeer eenvoudige zege, doordat de tegenstanders teveel foutjes maakten. (0-4). De laatste wedstrijd voor de pauze was die tussen de twee jannen. Henk en Robert. Waarbij de laatsgenoemde na een verloren eerste game wat actiever ging spelen en een regelmatige overwinning behaalde.

De pauze ging dus in met een 0-5 voorsprong en er was wat tijd om rond te kijken in de accommodatie, waar die middag nog 3 andere wedstrijden gespeeld werden. Zo was er op de laatste tafel een leuke wedstrijd te zien in de derde divisie tussen Argus 2 en De Toekomst 1. Met o.a. een wedstrijd tussen Stellan Smid en Jaap van Hummel. De 2 spelers verschillen 54 jaar ! De jongste won met 11-9 in de vijfde. Op de tweede tafel een wedstrijd tussen de dames van Argus 2 en Treffers 1. De zeer verschillende spelsystemen van de dames leverden af en toe mooie wedstrijden op, maar ook af en toe vreselijke wedstrijden. Op de eerste tafel was een wedstrijd bij de eredivisie dames aan de gang tussen Smash Hattem en Argus 1. Mariette Holterman was de coach bij de dames van smash en blijkbaar deed ze goed , want de dames wonnen met 2-5.

Na de pauze het duel van de youngsters. Waarbij Teun net aan het langste eind trok.Met 11-9 in de vijfde was hij de gelukkigste van de twee in het gelijk opgaande duel. (1-5) Gerben verraste vervolgens niet alleen door de service van vdGreft goed te kunnen lezen, maar ook vanwege zijn verbazingwekkende snelheid. Haalde probleemloos alle korte stopballen.(1-6) Er werd van de kant al gesuggereerd dat het schoeisel van Gerben Last niet in orde zou zijn ! De partij tussen HenkJan en Bas was van beide kanten zeer matig en werd gewonnen door Bas (1-7). Het duel tussen de servicekanonnen leverde het verwachte beeld op. Bijna alle servicebeurten leverden 2 punten op voor de serveerder en in die gevallen dat er sprake was van een "mini-break" leverde dat direct ook gamewinst op. Dat gebeurde RobertJan in de games een, twee en vier, dus verscheen er een 1-8 op het scorebord.De laatste partij speelde zich af tussen Teun Bosveld en Gerben Last. Waarbij de laatste af en toe in ademnood kwam door het hoge tempo in de wedstrijd, maar desondanks er met de winst in 4 games vandoor ging. Einduitslag 1-9.

Door dit resultaat staat het eerste team er halverwege de competitie goed voor met 42 punten uit 5 wedstrijden. Een straatlengte voorsprong op de nummer 2 Hilversum. Volgende week de thuiswedstrijd tegen Kluis. 

 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.

Deze site maakt gebruik van cookies voor bezoekersstatistieken en social media. Lees meer over het gebruik van cookies op deze site.